Kilka słów o nas

Poznaj nasz zespół

Krakowska Kancelaria to zespół radców prawnych i prawników, którzy posiadają nie tylko gruntowne przygotowanie teoretyczne , lecz także wieloletnią praktykę zawodową. Członkowie naszego zespołu zdobywali swoje doświadczenie zarówno pracując w renomowanych kancelariach adwokackich oraz radcowskich, jak i w działach prawnych ogólnopolskich przedsiębiorstw. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową pomoc prawną dla Ciebie, Twojej rodziny, a także dla Twojego biznesu.

Od wielu lat aktywnie wspieramy naszych Klientów rozwiązując ich problemy prawne pojawiające się zarówno w życiu rodzinnym jak i zawodowym. Dzięki wieloletniej praktyce doskonale rozumiemy specyfikę i delikatność spraw rodzinnych. A jako, że sami jesteśmy przedsiębiorcami wiemy też jak ważne w biznesie jest bezpieczeństwo i planowanie wszystkich kroków uwzględniając wszelkie ich następstwa.

Poznaj ludzi, którzy zadbają o Twoje bezpieczeństwo prawne.

Anna Gurgul

radca prawny

Jestem radcą prawnym – członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Na Uniwersytecie Jagiellońskim ukończyłam studia na kierunku prawo a także studia z zakresu prawa własności intelektualnej.

W obszarze moich zainteresowań pozostaje głównie prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i spadkowe oraz prawo pracy. Od kilku lat pomagam Klientom w ich najważniejszych i najtrudniejszych życiowych sprawach, które wymagają ode mnie nie tylko wiedzy, ale również pełnego poświęcenia i wsparcia.

Z powodzeniem świadczę również kompleksową pomoc prawną dla firm. Z mojej pomocy korzystają osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem, ale również wytrawni gracze na rynku.

Agnieszka Gryniewicz-Marzec

radca prawny

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Specjalizuje się w prawie spółek handlowych oraz postępowaniu cywilnym.

Artur Lizoń

radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze prawa procesowego, prawa gospodarczego oraz obsługi prawnej spółek prawa handlowego.

Wsparcie dla rodziny
Poznaj naszą ofertę
Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne dla Ciebie i Twojej rodziny. Zapewniamy spokój i bezpieczeństwo m.in. w takich dziedzinach jak prawo rodzinne, prawo cywilne czy prawo pracy.

Zapewniamy również opiekę prawną przy sprawach o odszkodowania, zarówno za błędy medyczne jak i za zdarzenia komunikacyjne.

Wsparcie dla biznesu
Poznaj naszą ofertę
Krakowska Kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną z zakresu obsługi prawnej przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju firmy.

Dzięki wiedzy prawniczej i wieloletniemu doświadczeniu doskonale rozumiem zasady funkcjonowania biznesu i jesteśmy w stanie wspierać naszych Klientów w każdej sytuacji.