O kancelarii

Krakowska Kancelaria to kancelaria, którą tworzą radcowie prawni i aplikanci radcowscy. Nasi prawnicy posiadają nie tylko gruntowne przygotowanie teoretyczne, lecz także wieloletnią praktykę zawodową. Członkowie naszego zespołu zdobywali swoje doświadczenie zarówno pracując w renomowanych kancelariach prawnych w Krakowie, jak i w działach prawnych ogólnopolskich przedsiębiorstw. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową pomoc prawną Tobie, Twojej rodzinie, a także Twojemu biznesowi.

Od wielu lat nasza kancelaria prawna aktywnie wspiera naszych Klientów, rozwiązując ich problemy prawne pojawiające się zarówno w życiu rodzinnym, jak i zawodowym. Dzięki wieloletniej praktyce doskonale rozumiemy specyfikę i delikatność spraw rodzinnych. Prowadząc kancelarię prawną sami również jesteśmy przedsiębiorcami, wiemy jak ważne w biznesie jest bezpieczeństwo i planowanie wszystkich kroków, uwzględniając wszelkie ich następstwa.

Poznaj nasz zespół

Nasi prawnicy to zespół osób, które zadba o Twoje bezpieczeństwo prawne. Poznaj ludzi, którzy rozwiążą Twoje problemy.

Katarzyna Hałgas - Prawnik rodzinny Kraków

Katarzyna Hałgas – radca prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie. Przedmiotem jej zainteresowania zawodowego jest problematyka prawa spółek handlowych oraz prawa cywilnego. Z powodzeniem prowadzi również spory sądowe, ze szczególnym uwzględnieniem spraw rodzinnych. Pomoc prawną świadczy rzetelnie, z pełnym zaangażowaniem oraz najwyższą starannością merytoryczną i organizacyjną.

Anna Gurgul - Prawnik prawo pracy Kraków

Anna Gurgul – radca prawny

W 2015 roku ukończyła prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim z wynikiem bardzo dobrym, od stycznia 2016 roku odbywa aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie a w roku 2019 zdała egzamin radcowski  W kancelarii zajmuje się głównie sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawa budowlanego, prawa pracy oraz odszkodowań, w obszarze moich zainteresowań znajduje się także prawo nieruchomości. Prowadzi bloga o prawie pracy: Prawa Pracowników. Biegle posługuje się językiem angielskim i niemieckim. Prywatnie jest entuzjastką musicalu, kina i literatury, a także fanką piłki nożnej, pływania i zumby.

Agnieszka Gryniewicz - Radca prawny Kraków

Agnieszka Gryniewicz-Marzec

Jest absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie z tytułem radcy prawnego. Specjalizuje się w prawie spółek handlowych oraz postępowaniu cywilnym.

Współpraca

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec współpracuje z wieloma kancelariami radców prawnych w Krakowie. Jesteśmy otwarci na specjalistów, którzy wnoszą do naszego zespołu wiedzę z różnych dziedzin prawa. Artur Lizoń

Artur Lizoń – radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze prawa procesowego, prawa gospodarczego oraz obsługi prawnej spółek prawa handlowego.

Nasze publikacje

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi blogami, które tworzą radcy prawni z naszej kancelarii.