Krakowska Kancelaria ul. Bandurskiego 22/2 Kraków +48 (12) 314 61 82 biuro@krakowskakancelaria.pl
logo

Kancelaria

Krakowska Kancelaria

Poznaj nasz zespół

Krakowska Kancelaria to zespół radców prawnych i prawników, którzy posiadają nie tylko gruntowne przygotowanie teoretyczne , lecz także wieloletnią praktykę zawodową. Członkowie naszego zespołu zdobywali swoje doświadczenie zarówno pracując w renomowanych kancelariach adwokackich oraz radcowskich, jak i w działach prawnych ogólnopolskich przedsiębiorstw. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową pomoc prawną dla Ciebie, Twojej rodziny, a także dla Twojego biznesu.

Od wielu lat aktywnie wspieramy naszych Klientów rozwiązując ich problemy prawne pojawiające się zarówno w życiu rodzinnym jak i zawodowym. Dzięki wieloletniej praktyce doskonale rozumiemy specyfikę i delikatność spraw rodzinnych. A jako, że sami jesteśmy przedsiębiorcami wiemy też jak ważne w biznesie jest bezpieczeństwo i planowanie wszystkich kroków uwzględniając wszelkie ich następstwa.

Poznaj ludzi, którzy zadbają o Twoje bezpieczeństwo prawne.

Nasz zespół

Katarzyna Hałgas

radca prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie.

Przedmiotem jej zainteresowania zawodowego jest problematyka prawa spółek handlowych oraz prawa cywilnego. Z powodzeniem prowadzi również spory sądowe ze szczególnym uwzględnieniem spraw rodzinnych.

Pomoc prawną świadczy rzetelnie, z pełnym zaangażowaniem oraz najwyższą starannością merytoryczną i organizacyjną.

 

Agnieszka Gryniewicz-Marzec

radca prawny

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Specjalizuje się w prawie spółek handlowych oraz postępowaniu cywilnym.

Anna Gurgul

aplikant radcowski

W 2015 roku ukończyłam prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim z wynikiem bardzo dobrym, od stycznia 2016 roku odbywam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

W kancelarii zajmuję się głównie sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawa budowlanego, prawa pracy oraz odszkodowań, w obszarze moich zainteresowań znajduje się także prawo nieruchomości. Prowadzę bloga o prawie pracy: Prawa Pracowników.

Biegle posługuję się językiem angielskim i niemieckim. Prywatnie jestem entuzjastką musicalu, kina i literatury, a także fanką piłki nożnej, pływania i zumby.

Weronika Komsta

aplikant radcowski

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie odbywam aplikację radcowską przy Okręgowej Radzie Radców Prawnych w Krakowie.

Specjalizuję się w sporach sądowych z zakresu prawa cywilnego, w szczególności prawa rodzinnego w tym spraw rozwodowych, spadkowego oraz prawa pracy. Biegle posługuję się językiem angielskim. Prywatnie jestem pasjonatką podróży oraz treningów funkcjonalnych na TRX.

 

Współpraca

Artur Lizoń

radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze prawa procesowego, prawa gospodarczego oraz obsługi prawnej spółek prawa handlowego.

Wsparcie dla rodziny

Poznaj naszą ofertę

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne dla Ciebie i Twojej rodziny. Zapewniamy spokój i bezpieczeństwo m.in. w takich dziedzinach jak prawo rodzinne, prawo cywilne czy prawo pracy.

Zapewniamy również opiekę prawną przy sprawach o odszkodowania, zarówno za błędy medyczne jak i za zdarzenia komunikacyjne.

Wsparcie prawne dla rodziny

Wsparcie dla biznesu

Poznaj naszą ofertę

Krakowska Kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną z zakresu obsługi prawnej przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju firmy.

Dzięki wiedzy prawniczej i wieloletniemu doświadczeniu doskonale rozumiem zasady funkcjonowania biznesu i jesteśmy w stanie wspierać naszych Klientów w każdej sytuacji.

Wsparcie prawne dla biznesu

Nasze publikacje

Rozwody - blog o prawie rodzinnym

Ile trwa rozwód, jak obliczyć wysokość alimentów, czym jest separacja... Wszystko co powinieneś wiedzieć o prawie rodzinnym.

Spadki - blog o prawie spadkowym

Jak prawidłowo sporządzić testament? Czy przysługuje mi zachowek? Jak nie odziedziczyć długów? Wszystko co powinieneś wiedzieć o sprawach spadkowych.

Odszkodowania - blog o dochodzeniu odszkodowania

Jak uzyskać odszkodowanie? Jak skompletować dokumentację medyczną w sprawie o błąd medyczny? Wszystko o dochodzeniu odszkodowań.

Prawo pracy - blog o prawach pracownika

Jakie są Twoje prawa w pracy? Jak uzyskać odszkodowanie za niesłuszne zwolnienie? Co robić w przypadku mobbingu? Blog o prawie pracy dla pracowników.

Prawo gospodarcze - blog dla przedsiębiorców

Jaką formę spółki wybrać? Jak dokonać przekształcenia z sp. z o.o. w sp. komandytową? Wszystko o spółkach handlowych.

Przestępczość gospodarcza - blog o prawie karnym skarbowym

Karuzele podatkowe, wyłudzenia VAT, odpowiedzialność karna skarbowa. Wszystko o przestępczości gospodarczej.