Prawo spadkowe

Kancelaria od wielu lat prowadzi sprawy z zakresu prawa spadkowego. Posiadamy bogate doświadczenie związane z prowadzeniem spraw spadkowych w Krakowie, podejmujemy również współpracę z Klientami, którzy potrzebują pomocy na terenie całej Polski i za granicą. Prawo spadkowe znajduje zastosowanie nie tylko po śmierci bliskiej osoby. Doradzamy również naszym Klientom o tym, jak bezpiecznie rozporządzić majątkiem całego życia na wypadek śmierci, jak zabezpieczyć go przed nieodpowiednimi osobami czy sprawiedliwie podzielić pomiędzy kilku przyszłych spadkobierców.

Niestety częściej Klienci odwiedzają naszą Kancelarię w Krakowie dopiero, kiedy przyjdzie im borykać się ze śmiercią kogoś, kto pozostawił spadek. Zdajemy sobie, że ten ciężki czas powinien być przeznaczony na żałobę, ale jednocześnie trzeba pomyśleć o sprawach spadkowych, które pozostawił po sobie zmarły. Czasami są to wyłącznie aktywa, ale niestety nie jest tak zawsze. Kiedy spadek to same długi, tym bardziej liczy się czas. Jesteśmy z naszymi Klientami zarówno na etapie postępowań sądowych w sądach w Krakowie i poza nim, jak również w trakcie ewentualnych negocjacji.

Prawo spadkowe – zakres usług

Zakres naszych usług związanych z prawem spadkowym jest wyjątkowo szeroki i obejmuje doradztwo dla spadkobierców i prowadzenie spraw spadkowych po śmierci spadkodawcy. Pomagamy naszym Klientom przede wszystkim w przeprowadzaniu spraw związanych z:

  • zachowkiem,
  • testamentem,
  • wydziedziczeniem,
  • odrzucenie spadku,
  • działem spadku.

Sprawy spadkowe

Sprawy spadkowe to nasza specjalność. Nasi prawnicy kompleksowo poprowadzą każdą sprawę związaną ze spadkiem, który właśnie odziedziczyłeś lub doradzą Ci jak uporządkować Twoje sprawy spadkowe na wypadek śmierci. Warto pomyśleć o wszystkim z odpowiednim wyprzedzeniem i spać spokojnie. Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią i odwiedzenia nas w naszej siedzibie w Krakowie.

Więcej o prawie spadkowym na naszym blogu: Spadki Kraków