Odszkodowania

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec w Krakowie jest kancelarią odszkodowawczą o wieloletnim doświadczeniu. Od początku naszej działalności z powodzeniem dochodzimy odszkodowań przed sądami w Krakowie. Zespół naszej kancelarii odszkodowawczej, działający w Krakowie, tworzą radcowie prawni i aplikanci radcowscy, którzy posiadają ogromną wiedzę związaną z prowadzeniem spraw o odszkodowania powypadkowe, odszkodowania za błędy lekarskie czy odszkodowania za wypadki komunikacyjne. Nie są to jedyne rodzaje odszkodowań, z jakimi mieliśmy do czynienia, ponieważ każda szkoda może rodzić podstawę do dochodzenia odszkodowania.

Rolą naszej kancelarii odszkodowawczej jest ocena, czy nasi Klienci mają realne szanse na uzyskanie odszkodowania oraz oszacowanie, jaka może być jego wysokość. To bardzo ważny element każdej sprawy o odszkodowanie, ponieważ klient przed wszczęciem postępowania sądowego chce wiedzieć, na jaki wynik może liczyć. Dzięki przeprowadzeniu dziesiątek spraw o odszkodowania jesteśmy w stanie to przewidzieć. Sprawy są bardzo zróżnicowane – każda jest inna, co jest szczególnie widoczne przy sprawach o odszkodowania powypadkowe oraz odszkodowania za błędy lekarskie.

Odszkodowania – zakres usług

Kancelaria odszkodowawcza w Krakowie świadczy szeroki zakres usług związanych z dochodzeniem odszkodowań, zajmuje się reprezentowaniem klientów na każdym etapie postępowań sądowych. Specjalizujemy się przede wszystkim w prowadzeniu spraw o:

  • odszkodowania za wypadki komunikacyjne,
  • odszkodowania za błędy lekarskie,
  • odszkodowania lotnicze,
  • odszkodowania za nieudane wakacje lub urlop.

Odszkodowania za błędy lekarskie

Zwracają się do nas ofiary błędów lekarskich. Lekarze mają obowiązek wykonywania swojej pracy zgodnie z zasadami sztuki lekarskiej. Jeśli na jakimkolwiek etapie leczenia dojdzie do uchybienia po stronie lekarza, poszkodowany pacjent ma prawo do dochodzenia odszkodowania. Kiedy lekarz zapisał Ci złe leki, źle poskładał złamaną rękę, w trakcie operacji zostawił w Twoim ciele wacik czy źle wyleczył zęba – masz prawo do odszkodowania. Sprawy związane z dochodzeniem odszkodowań są bardzo ciężkie pod względem dowodowym, ale dzięki naszemu doświadczeniu każda z nich zakończy się sukcesem.

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Wypadki komunikacyjne dotyczą nie tylko kierowców – również piesi, rowerzyści czy motocykliści mogą ulec takiego wypadkowi. Nasza kancelaria odszkodowawcza kompleksowo prowadzi sprawy związane z dochodzeniem odszkodowań za wypadki komunikacyjne. Przeprowadziliśmy wiele spraw, które zakończyły się uzyskaniem przez naszych Klientów satysfakcjonującego odszkodowania, co niewątpliwie pomaga w powrocie do zdrowia i sprawności sprzed wypadku.

Przycisk “Kontakt do kancelarii”

Odszkodowania lotnicze

Transport lotniczy w dzisiejszych czasach jest najwygodniejszą i najszybszą formą przemieszczania się. Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży służbowej czy lecisz na wakacje, korzystając z samolotu jesteś narażony na przeróżne zdarzenia, takie jak opóźnienie czy odwołany lot. Poszkodowanym pasażerom wydaje się, że nie ma sensu walczyć z liniami lotniczymi, ale przecież każda poszkodowana osoba ma do tego prawo.  Nasza praca polega na reprezentowaniu klientów i walce o ich interesy.

Więcej o odszkodowaniach na naszym blogu: Odszkodowania Kraków